Jak używać pędzla do tworzenia płynącej wody

Użycie pędzla wachlarzowego to świetny sposób na wymieszanie makijażu oczu i zachowanie naturalnego wyglądu. Jest to również świetny sposób, aby dodać trochę blasku do oczu.

Podkreślanie rysów twarzy

Używanie pędzla wachlarzowego do podkreślania twarzy to właściwy sposób. Nie tylko podkreśla on twarz, ale także pomaga wygładzić wszelkie niedoskonałości i nierównomierny koloryt skóry. Dodatkowo, możesz go użyć do usunięcia nadmiaru pudru.

Oprócz stosowania pędzla do podkreślania twarzy, możesz go również użyć do nałożenia błyszczącego bronzera na policzki lub nadania skórze zdrowego blasku. Choć powyższe sugestie mogą być dla niektórych nieco przesadzone, sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się najlepiej. Jeśli chcesz podkreślić swoją twarz jak zawodowiec, pędzel wachlarzowy jest drogą do zrobienia. Jest to najlepszy sposób, aby przejść o zastosowanie makijażu, a pozostawi cię czuć się jak milion dolarów.

Rozmycie ostrych linii

Używając odpowiedniego pędzla do blendowania, uzyskasz gładszy i bardziej równomierny makijaż oczu. Jedną z korzyści z mieszania makijażu jest to, że będziesz w stanie ukryć linie i skazy. Najlepszym sposobem, aby to zrobić jest użycie produktu, który jest zaprojektowany, aby ukryć linie i zmarszczki, pozostawiając skórę wyglądającą świeżo. W szczególności, użycie pudru, który zapewni równomierną bazę dla Twojego makijażu, pomoże Ci osiągnąć gładszy wygląd. Dobry pędzel do blendowania pozwoli Ci osiągnąć ten cel poprzez zastosowanie lekkich, kolistych ruchów w celu usunięcia wszelkich linii lub skaz, które mogą zalegać w Twoich porach.

Najlepszy pędzel do blendowania dla Ciebie będzie zależał od Twoich potrzeb związanych z makijażem, ale najlepiej jest spróbować znaleźć pędzel, który jest dobrze zaokrąglony. Na przykład, najlepszy pędzel do nakładania makijażu na twarz to taki, który ma zaokrągloną końcówkę, miękkie włosie i jest wystarczająco długi, aby dosięgnąć brwi.

Nakładanie pudru wykończeniowego

Niezależnie od tego, czy chcesz ukryć drobne zmarszczki, czy po prostu wzmocnić swój makijaż, puder wykończeniowy może pomóc Ci uzyskać wymarzony wygląd. Odpowiednio nałożony puder wykończeniowy daje Ci świetliste wykończenie, dzięki któremu będziesz wyglądać promiennie. Pomaga również zminimalizować widoczność porów i zmniejszyć połysk. To także świetny sposób na utrzymanie świeżego wyglądu skóry przez cały dzień.

Używając pędzla do aplikacji pudru wykończeniowego, zacznij od umieszczenia pędzla równo z rozświetlaczem. Następnie lekko zanurz pędzel w pudrze. Następnie postukaj kilka razy włosiem, aby usunąć jego nadmiar. Następnie, obracaj pędzel wokół twarzy, aż do momentu, gdy puder zostanie równomiernie rozprowadzony na skórze. Na koniec omieć puder wzdłuż kości policzkowych, aż do uzyskania pożądanego efektu.

Puder wykończeniowy może być stosowany na twarz po nałożeniu podkładu, różu i bronzera. Pomaga on utrzymać świeży wygląd makijażu przez cały dzień i daje piękne, wypielęgnowane wykończenie. Może być stosowany do każdego rodzaju skóry. Przed nałożeniem pudru rozświetlającego możesz również zastosować puder wykańczający. Pomoże to zapobiec rozmazaniu się makijażu.

Puder wykańczający można kupić w wielu różnych kolorach. Niektóre marki oferują pudry półprzezroczyste, podczas gdy inne oferują pudry barwione. Ważne jest, aby wybrać kolor, który będzie pasował do Twojego odcienia skóry. Ważne jest również, aby wybrać puder, który może utrzymać makijaż wyglądający świeżo przez cały dzień. Możesz użyć beauty blendera, który pomoże Ci skoncentrować puder wykończeniowy na twarzy. Możesz też użyć dużego, puszystego pędzla do pudru.

Stosowanie korektora po nałożeniu cieni do powiek

Stosowanie korektora pozwala ukryć niedoskonałości, przebarwienia i matowe obszary twarzy. Może być również stosowany w celu ukrycia opuchniętych oczu lub uzyskania gładszego wyglądu. Możesz go nakładać pędzlem lub palcem. Jednak nakładanie go pędzlem zapewni Ci lepszą kontrolę nad ilością nakładanego produktu. Pędzel pomoże Ci również uzyskać efekt pełnego krycia.

Nakładając korektor, upewnij się, że jego odcień jest odpowiedni dla Twojej skóry. Kolor powinien być co najmniej o jeden odcień jaśniejszy od odcienia Twojej skóry. Pomoże to wtopić produkt w skórę. Możesz również nakładać go małymi, okrężnymi ruchami, aby uzyskać bardziej naturalny wygląd.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów korektorów. Najlepsze są te, które neutralizują zaczerwienienia, przebarwienia i ciemne plamy. Niektórzy używają palety korygującej kolor, która zawiera różne odcienie. Produkty te mogą być stosowane zarówno jako korektor, jak i jako podkład pod cienie do powiek.

Jeśli nie chcesz używać pędzla, możesz nałożyć korektor za pomocą gąbki. Gąbka pomaga wchłonąć produkt, dzięki czemu wygląda on bardziej jak skóra. Upewnij się, że zwilżasz gąbkę przed nałożeniem. Pomoże to zapobiec osypywaniu się z cienia do powiek.

Możesz również nakładać korektor za pomocą cienkiego pędzla o końcówce ołówka. Tę metodę poleca makijażystka Carolyn Vincent. Pędzel może być również używany do nakładania cieni rozświetlających na łuk brwiowy i okolice brwi. Płaski pędzel najlepiej sprawdza się w przypadku produktów kremowych. Możesz również użyć płaskiego pędzla do nakładania podkładu.

Kolejną wskazówką jest nakładanie korektora w wewnętrznym kąciku oka. Nałóż niewielką ilość i wklep nadmiar. To ukryje wszelkie skazy, których nie chcesz pokazać.

Tworzenie płynącej wody

Używanie pędzla wachlarzowego do tworzenia płynącej wody nie jest dla osób o słabym sercu. Na szczęście jest to o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Najważniejszym krokiem jest znalezienie miejsca na szczotkę, a następnie zabezpieczenie jej odrobiną taśmy maskującej. Włosie można spłaszczyć małym młotkiem. Najlepszym miejscem do postawienia pędzla jest powierzchnia nieprzywierająca, np. plastikowy obrus.

Będąc przy tym, nie zapomnij namoczyć szczotki w wodzie przed jej użyciem, ponieważ celujesz na dłuższą metę. Poza tym, włosie uzyska ładny połysk. Jeśli czujesz się szczególnie odważny, możesz pójść na całość i użyć kropli kleju, aby przykleić szczecinę do obrusu. Rezultaty to niezłe widowisko.

Najlepsze jest to, że możesz się bawić swoim nowym pędzlem. Podczas gdy włosie schnie, będziesz mogła eksperymentować z najbardziej kuszącymi kolorami, jakie może wyczarować Twoja wyobraźnia. Może nawet będziesz miał okazję stworzyć kolor wodny do swojej osobistej kolekcji. Jeśli czujesz się szczególnie ambitnie, możesz nawet zachęcić całą rodzinę do spróbowania swoich sił w tworzeniu rodzinnego portretu.

Podczas gdy jesteś przy tym, rozważ użycie żywych pędzli olejnych, aby dodać trochę życia do swoich obrazów akwarelowych. To także dobry sposób, aby zobaczyć efekty światła, koloru i tekstury podczas tworzenia własnych arcydzieł. Najlepsze jest to, że można ich używać wielokrotnie, o ile nie przeszkadza Ci odrobina krwawego smaru na łokciach. Świetnie nadają się również do tworzenia teksturowanej kory.